Menu

Oferta

Projektowanie wnętrz

Projekt wnętrz mieszkalnych

dedykujemy osobom, które chcą skorzystać z pomocy architekta w celu wyjątkowego urządzenia swoich własnych czterech kątów. Projekt wykonywany dla Klienta indywidualnego jest projektem ściśle dopasowanym do jego potrzeb, preferencji i stylu życia, dlatego też pracownia oferuje profesjonalną obsługę oraz doradztwo techniczne w zakresie doboru materiałów, tkanin i technologii wykonania prac. Zważywszy na potrzeby współczesnego rynku, dysponujemy bogatą bazą firm wykonawczych i dystrybutorów materiałów, nawet z najdalszych zakątków świata.

Projekt wnętrz mieszkalnych przewiduje opracowanie koncepcji wnętrza wraz dokumentacją wykonawczą w oparciu o indywidualne ustalenia z klientem. W początkowej fazie współpracy, przedstawiamy Państwu 3 projekty koncepcyjne funkcji pomieszczeń i ich ergonomii. Na podstawie wybranej koncepcji powstaje projekt wykonawczy, zawierający dokumentację techniczną oraz część wizualną z wyszczególnieniem użytych materiałów, elementów wyposażenia, oświetlenia oraz grafik i dodatków.

Projekt wnętrz komercyjnych

dedykujemy firmom i instytucjom, które chcą skorzystać z pomocy architekta w celu zaprojektowania wyjątkowej przestrzeni lokali użyteczności publicznej (m.in. biura, restauracje, apteki, przychodnie, gabinety, salony fryzjerskie). Projekt wykonywany dla Klienta biznesowego jest projektem ściśle dopasowanym do potrzeb przedsiębiorstwa, dlatego też pracownia oferuje profesjonalną obsługę oraz doradztwo techniczne w zakresie doboru materiałów, tkanin i technologii wykonania prac oraz panujących trendów. Zważywszy na potrzeby współczesnego rynku, dysponujemy bogatą bazą firm wykonawczych i dystrybutorów materiałów, nawet z najdalszych zakątków świata.

Projekt przewiduje opracowanie koncepcji wnętrza wraz dokumentacją wykonawczą w oparciu o indywidualne ustalenia z Klientem. W początkowej fazie współpracy, przedstawiamy Państwu 4 projekty koncepcyjne funkcji pomieszczeń i ich ergonomii. Na podstawie wybranej koncepcji powstaje projekt wykonawczy, zawierający dokumentację techniczną oraz część wizualną z wyszczególnieniem użytych materiałów, elementów wyposażenia, oświetlenia oraz grafik i dodatków. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, oferujemy usługę stworzenia kompleksowej identyfikacji wizualnej. W tym wariancie współpracy wnętrza zostają projektowane w odniesieniu do księgi znaku firmy.

Etapy powstawania projektu

  1. Spotkanie z Klientem – poznanie preferencji i potrzeb, ustalenie zakresu pracy i określenie wzajemnych oczekiwań.
  2. Bezpłatne przygotowanie wyceny.
  3. Wykonanie inwentaryzacji stanu istniejącego.
  4. Opracowanie czterech rzutów koncepcyjnych wnętrz.
  5. Dla wybranego rzutu opracowanie części wizualnej wnętrz w formie fotorealistycznych wizualizacji – 4 perspektywy każdego pomieszczenia.
  6. Opracowanie dokumentacji technicznej projektu, zawierającej:

– rzuty i przekroje;
– rysunki branżowe wraz z rozwinięciami ścian;
– rzuty instalacji elektrycznej, oświetlenia i przyłączy wodno – kanalizacyjnych;
– rzuty zabudów i ścianek działowych (jeżeli takowe występują w projekcie);
– szczegółowe zestawienie materiałów i propozycję umeblowania;
– kosztorys (na życzenie Klienta);
– konsultacje wykonawcze na miejscu realizacji projektu (dotyczy projektu z nadzorem autorskim).

Stylizacja wnętrz

Jeśli wnętrze, którym dysponujesz potrzebuje zmiany stylu lub nadania mu ostatecznego charakteru a nie wymaga radykalnych działań, proponujemy Ci skorzystanie z tej usługi. Za pomocą drobnych modyfikacji nadamy przestrzeni nowego wyrazu i jakości. Odnowisz swoje otoczenie przy użyciu niewielkich nakładów finansowych i w krótkim czasie, dzięki zmianie kolorów, tekstyliów, oświetlenia i wyborze kilku nowych mebli lub dodatków.

Oferujemy także okolicznościowy wystrój wnętrz prywatnych i biznesowych.

Wzornictwo

Polecamy Państwu usługę projektowania innowacyjnych i niepowtarzalnych mebli. W zależności od potrzeb Klienta, sporządzamy następujące projekty:

– mebli kuchennych;
– mebli łazienkowych;
– mebli biurowych;
– szaf przesuwnych i wnękowych;
– lad recepcyjnych;
– zestawu mebli dla lokali użyteczności publicznej i wiele innych.

Dysponujemy wiedzą z zakresu obowiązujących trendów oraz wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu i doborze materiałów. Uwzględniając Państwa potrzeby jesteśmy w stanie zaprojektować mebel spełniający wszystkie oczekiwania Klienta.

Oferta obejmuje:

  1. wykonanie koncepcję produktu w formie szkiców i wizualizacji 3D
  2. opracowanie dokumentacji technicznej – rzuty, widoki oraz przekroje
  3. opis rozwiązań materiałowych oraz technologicznych

Konsultacje

Oferta przeznaczona jest dla Klientów, którzy nie potrzebują wizualizacji 3D ani rysunków technicznych, posiadają bowiem dobrą wyobraźnię i własne pomysły, potrzebują tylko ich skonsultowania i przedyskutowania. W takim przypadku działanie architekta ogranicza się do przedstawienia Klientowi własnych spostrzeżeń opartych na posiadanej wiedzy i doświadczeniu, pomocy w odpowiednim rozmieszczeniu poszczególnych elementów wyposażenia i doborze właściwych materiałów oraz kolorystyki. Propozycja może także obejmować doradztwo podczas zakupów i pomoc w składaniu zamówienia.

Niniejsza forma współpracy jest bardzo dynamiczna, a jej etapy są ściśle uzależnione od oczekiwań Klienta. Na spotkaniu, podczas którego omawiana jest koncepcja opracowujemy dla Państwa szkice, a jeśli jest to konieczne, dosyłamy niezbędne informacje drogą e-mailową. Usługa ta jest stosunkowo tania i nie wymaga od Państwa poświęcania zbyt dużej ilości czasu.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!